بزرگترین مرکز سرویس آسانسور در تهران

بزرگترین مرکز سرویس آسانسور در تهران

بزرگترین مرکز سرویس آسانسور در تهران

آسانسور مدرن آسانبر ماندگار بزرگترین مرکز سرویس آسانسور در تهران

شرکت مدرن آسانبر ماندگار با شماره ثبت ۵۱۷۶۳۴ و شناسه ملی ۱۴۰۰۷۱۶۵۳۷۳ با هدف ارئه ی خدمات تخصصی در زمینه ی تعمیر و سرویس انواع آسانسور های خانگی ، اداری و صنعتی تاسیس گردید.

این شرکت کلیه فعالیت های خود را در حوزه ی عقد قرار داد های نگهداری آسانسور و سرویس آسانسور متمرکز کرده است و بر خلاف اکثر شرکت های فروشنده و نصاب آسانسور که تعمیر و رفع خرابی آسانسور را نیز در کنار فعالیت اصلی خود انجام می دهند به صورت ۱۰۰% تخصصی تنها در زمینه ی سرویس و نگهداری آسانسور فعالیت دارد.

سرویس آسانسور در تهران

سرویس آسانسور در تهران

واحد های آسانسور مدرن :

الف : سرویس آسانسور ماهیانه

پرسنل این بخش بر طبق برنامه ی از پیش تعیین شده و پس از هماهنگی با مدیر و یا مسئول ساختمان ماهی یکبار اقدام به سرویس کامل آسانسور می نمایند.

در صورتی که آسانسور به صورت ماهیانه سرویس گردد ، روغن کاری شود ، ترمز ها کنترل شوند ، قطعات متحرک آچار کشی شوند و خرابی های جزئی برطرف گردند علاوه بر بالا رفتن ایمنی ، احتمال خرابی آسانسور به طور قابل توجهی پایین خواهد آمد و چون از بروز مشکلات و خرابی های اساسی جلوگیری به عمل خواهد آمد در هزینه های آسانسور نیز صرفه جویی بسیار زیادی صورت خواهد گرفت.

ب : رفع خرابی

چنانچه آسانسور در طی مدت قرارداد و در بین زمان های سرویس دچار خرابی و یا نقص فنی گردد پرسنل بخش رفع خرابی در مدت کمتر از ۱۲ ساعت در محل حاضر شده و بدون اخذ هیچگونه مبلغی (اجرت یا ایاب و ذهاب) اقدام به رفع خرابی می نمایند.

این شرکت در کلیه نقاط تهران بزرگ اعم از غرب تهران ، شرق تهران ، شمال تهران ، جنوب تهران و مرکز تهران فعالیت دارد.

شرکت مهندسی مدرن آسانبر ماندگار عضو رسمی سندیکای صنایع آسانسور و پله برقی ایران دارنده پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور از وزارت صنایع و معادن می باشد. این شرکت با بیش از ۱۵ سال سابقه در زمینه طراحی، نصب و راه اندازی و نگهداری آسانسورهای کششی ، هیدرولیک مسافر بر، ماشین بر و بیمارستانی فعالیت می نماید.

پست مرتبط

Enter your keyword